Karaderili Şirketler Grubu

Terma Garden

Ana Sayfa Oteller Terma Garden
  • Terma Garden
  • Terma Garden
  • Terma Garden
  • Terma Garden
  • Terma Garden
  • Terma Garden
Terma Garden

Termalde Yepyeni Bir Soluk, Terma Garden

Modern tasarım, muhafazakar konsept

Tarihten günümüze kadar ulaşan eşsiz doğa kaynağı termal su, Terma Garden’la tüm mucizesini son damlasına kadar sizlerle buluşturuyor ve şifanın yolları yeniden insanlığın hizmetine sunuluyor.


Konforu, lüksü, şıklığı ekonomiyle bir araya getiren Terma Garden, Yeni Nesil Termal’i 7’den 70’e herkesle buluşturuyor. ‘Sizin alanınız, sizin huzurunuz’ konseptiyle hayat bulan proje, kadın erkek ayrı alanlarda misafirlerine hizmet vermek için hazırlanıyor. Her yaştan misafirlerin “İyi ki geldim” diyeceği, evinin konforunu yaşayacağı, hobilerini ertelemeyeceği tatil artık hayal olmaktan çıkıyor…


Çünkü Siz Değerlisiniz...

Yalova’da muhafazakar yaşam konsepti sunan Terma Garden, hem bedeninizi hem de ruhunuzu yenilemek için geliyor. Kadınlara özel açık ve kapalı alanlarda kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedeceğiniz bir tatili hizmetinize sunuyor.


Çeyrek asrı aşan turizm ve termal deneyimini yeni nesil tatil anlayışıyla buluşturan Terma Garden, tüm dokunulmazlıkları kaldırıyor ve hayatınıza dokunmak istiyor.

Termal Tatile Yeni Bir Nefes...

Binlerce yıllık şifa ihtişamla buluşuyor…

Dünya kabuk değiştirirken ‘Yeni Nesil Termal’ anlayışı Terma Garden’da sizinle buluşuyor.


Yalova’nın Termal ilçesinde doğa ile iç içe yenileneceğiniz, termal sularıyla şifa bulup Türk ve Dünya mutfağı seçenekleri ile yepyeni lezzetler keşfedeceğiniz, ruhunuzu ve bedeninizi şehrin stresinden uzaklaştırıp arındıracağınız, hassasiyetinize uygun olarak muhafazakar konseptte tasarlanan Terma Garden, termal anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.


Yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olan Yalova’ya yepyeni bir yaşam kazandırmaya hazırlanan Terma Garden, çeyrek asrı aşan deneyimin en son halkası olarak tatile ve huzura dair ne varsa içinde barındırıyor.


1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olmak üzere farklı tip alternatifli 459 daireyi muhteşem tasarım ve konfor anlayışıyla siz tatil severlerin beğenisine sunuyor.


Konum: Termal / Yalova

Toplam Arsa Alanı: 20.000 metrekare

Oda Sayısı: 432

Yatak Kapasitesi: 1147

İletişim

0850 755 24 14

info@termagarden.com.tr

www.termagarden.com.tr


Diğer Otellerimiz