Karaderili Şirketler Grubu

Insan Kaynakları

Ana Sayfa Kurumsal Insan Kaynakları
Insan Kaynakları
Insan Kaynakları

Vizyon ve Değerlerimiz doğrultusunda “Etik değerlere ve ticaret ahlakına bağlı”, hedeflerimize ulaşmada en önemli değerin çalışanlarımız olduğu anlayışıyla insan kaynaklarımızı yönetiriz.


Kuruluşumuzun farklı sektörlerde faaliyet göstermesi, farklı insan kaynağı oluşturmak konusunda esnek bir bakış açısı geliştirmemizi sağlamıştır.


Gelişen dünyada var olan süreçleri dikkatle takip eder ve insan kaynağımız için fayda gördüğümüz tüm alanları iş hayatımıza uyarlarız.


Var olan insan kaynağı süreçleri kadar, gelişim ve oluşum halindeki süreçlerimiz ile ilgili çalışmalarımızda devam etmektedir.


Kuruluşumuzun varlığı ve devamlılığı için, çalışanlarımızın, üst yönetimimiz ile aynı duyguları paylaşmaları, aynı hassasiyetle işe yaklaşmaları bizim için önemlidir. Sorumluluk bilinci, her iletişim kanalında saygılı yaklaşım, çalışanımıza değerini hissettirmek olmazsa olmazlarımızdır.


Tüm insan kaynakları faaliyetlerimizde verimlilik ilkesini esas alırız. Çalışan mutluluğunun adil, şeffaf ve eğitici bir yaklaşımdan geçtiği bilinci ile insan kaynakları süreçlerimizi şekillendiririz.