Yeni Türkiye İçin En güzelini Yapacağız...

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

MİLAT temsilcileriyle Kütahya'da buluştu Ülke için en güzelini yapacağız Milat Gazetesinin Türkiye Geneli Temsilciler toplantısında konuşan Milat Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu, "Yeni Türkiye sevdasını taşıdığımız iddiasındaysak yaptığımız işin en güzelini yapmakla mükellefiz" dedi. 15-17 Nisan tarihleri arasında Kütahya Emet Termal ResortI Iotel de gerçekleşen Milat Gazetesinin Türkiye Geneli Temsilciler toplantısına Tüıkive genelindeki il ve ilçe temsilcileri katıldı. Milat Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu yaptığı konuşmada medyanın çağımızdaki önemine dikkat çekerek, Türkiye'nin şu anki siyasal ve sosyal yapısının basın sektörünü daha da önemli hale getirdiğini söyledi. 

İslami medya düşerse Türkiye düşer Milat'ın 5'iııci yılını yeni doldurmuş bir gazete olarak genç ve dinamik yapısı ve vizyoner bakış açısı ile her geçen gün güçlendiğine vurgu yapan Adakoğlu. "Kendi inanç değerlerimizi acaba bir insana daha nasıl ulaştırırız sorusu, gazete çıkarmamızdaki ilk amacımızı teşkil etti. Türkiye'nin daha güçlü bir irade ile ayakta kalabilmesini istiyorsak, kapitalist ve emperyalist dünyanın ülkemiz üzerindeki oyunlarının hayata geçmesini engellemek istiyorsak. Batılı devletlerin Müslümanlar üzerindeki yaptıkları operasyonlara Ülke başarısı tökezletilmek istendi '17-25 Aralık darbe girişiminin önlenmesiyle ülkenin fitne dönemine teslim olmaktan kurtulduğunu ifade eden diyen Adakoğlu, "MİT Urlarının durdurulması Türkiye tarihinin en büyük ihanetidir. Türkiye, Ak parti iktidarıyla IMF' ye olan borç sarmalından nihayet kurtuldu. Aklımızdan asla çıkarmamalıyız ki borç alan emir alır. Ülkemiz uzun yıllardır ilk defa özgürce kendi gündemini belirleyebilecek ve gelecek planlarını yapabilecek konuma gelmişken paralel ihanet şebekesinin kirli kumpası ile tökezletilmek istendi. 

Amaç Türkiye'nin eskiden olduğu gibi dış güçlerin çizdiği eksende hareket etmesini sağlamak ve geçmişteki 10 sente muhtaç bir ülke konumuna geriletilmesiydi. Bunu başaramamalarının sebebi karşılarında güçlü ve basiretli bir iktidar bulunmasıydı elbette. Eğer bizler yeni Türkiye sevdasını taşıdığımız iddiasındaysak yaptığımız işin en güzelini yapmakla mükellefiz" dedi. 
dur demek istiyorsak mutlaka Milat gibi İslami hassasiyeti yüksek gazetelerin sesinin çok daha gür çıkmasını sağlamalıyız. Unutmayalım ki Türkiye düşerse İslam dünyası düşer, İslami medya düşerse Türkiye düşer" dedi. 
Müslümanların taleplerini gündeme getireceğiz Yeni Türkiye'nin hem iç dengelerinin istikrarı bakımından hem de dünya siyasetinde söz sahibi olabilmesi için. herkesin üzerine düşen görevi yerine ... getirmesi gerektiğinin altını çizen Adakoğlu, il ve ilçe Temsilcilerinin de bölgelerinde birer Alperen olmalarını ve bu manada misyonlarının hakkını vermelerinin kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Adakoğlu. Milat Gazetesinin her zaman Müslümanların taleplerini gündeme getiren m A bir gazete olacağını * ' -sv Türkiye'de farklı bir soluk ve hakikatin sesi olmaya devam edeceğini söyledi. 
 

Ali Adakoğlu