Emet Thermal Resort Yerli ve Yabancı Turistlerin Gözdesi

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

 Emet Termal Resort Otel Yeril ve Yabancı Turistlerin Gözdesi Emet ilçesi, şifa arayan yerli ve yabancı yabancı turistlerin akınına uğruyor. 
Özellikle, İran, Irak, Almanya, Fransa ve Avusturyalı turistler, termal sulan tercih ediyor. 
Dört farklı şifalı termal sulan bünyesinde bulunan, Emet Termal Resort Otel, hem hastalıklarına deva arayan hastalann hem de sonbahann sakinliğini, güzelliğini yaşamak, yazın yorgunluğunu termal sularla atmak isteyen ailelerin ilgi odağı haline geldi. 
Türkiye'de, Kütahya Emet Termal Resort ve Spa dışında başka hiçbir yerde bulunmayan ve 24 saat yosun üreten, doğal termal yosun havuzu ise tatilcilerin gözdesi konumunda, doğal yosunları sayesinde iltihabi kadın hastalıkları, eklem ağnlan, akne ve sivilce sorunu, sedef, bel ve boyun fıtığı ile vücudumuzda bulunan ve parçalanması çok zor olan yağların erimesine kadar bir çok faydası bulunan yosun havuzlannda şifa bulmak için dünyanın dört bir yanından turistler, Emet ilçesine akın ediyor. 
Yurt dışında birçok enstitüde tedaviyi destekleyici ve cilt bakımı için hazırlanan ürünlerin içinde kullanılan bu yosun, Türkiye'de ise kaynağında tamamen doğal olarak, yer ... altından 39 derece sıcaklıkta kaynayan termal su ve güneşin buluşması ile kendiliğinden oluşuyor.