Emet Termale En İyi Performans Ödülü

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

1974 yılında Amerika'da kurulan ve dünya çapında 3,8 milyon üyesi bulunan RCI, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın en iyi otellerini belirledi. En iyi performans ödülü Emet Termal Resort Otel'in oldu Dünya çapında 4 binden fazla otelin değerlendirmeye alındığı, '2013 Yılı En İyi Performans Ödülünü, Kütahya'nın Emet İlçesi nde bulunan Karaderili Şirketler Grubu bünyesindeki Emet Termal Resort Otel kazandı. Otel hizmetleri, otel müşterilerinin görüşleri, hijyen gibi bir çok konunun değerlendirmeye alındığı, ödülü kazanan Karaderili Şirketler Gurubu adına Karaderili Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, ödülünü RCI Türkiye temsilcisi Ali Esilmez den aldı. Yaklaşık 18 avdan bu yana Emet Termal Resort Otel Müdürü görevini yürüten ve göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla, bu ödülün alınmasında en büyük pay sahiplerinden birisi olan Mesut Terziler, alınan ödül hakkında bilgiler verdi. 

'Ödül hepimizin' 4 binden fazla otelin üyesi olduğu RCI'ın verdiği ödülü, en üst kademesinden en alt kademesine kadar tüm personel ile birlikte kazandıklarını söyleyen Terziler. "RCI tüm dünya çapındaki otellerin devre tatil ve devre ... mülk değişimini sağlayan ve otel sektöründe büyük itibar sahibi olan bir kuruluştur. Tiim dünyadaki büyük termal oteller gibi biz de bu kuruluşa üyeyiz. 
2013 yılı değerlendirilmesinde '2013 Yılı En iyi Performans Ödülüne layık görüldük. 
Bu. birlik içinde çalışmanın, otellerimizi iş yeri olarak değil evimiz olarak görmenin ödülüdür. Otelimizde konaklayan kişiler, bizim müşterimiz değil ailemize gelen misafirimizdir. Şirketimizin en üst kademesinden, en alt kademesine kadar her zaman güler yüzlü hizmet veren tüm personelimize çok teşekkür ediyorum" dedi.