Emet Thermalde 2016yı bekliyor

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

Emet Belediye Başkam Mustafa Koca'ııııı ilçede termal turizmde yeni yatırımlara yöneleceğine dair açıklamaları 2016 yılında turizm adına beklentileri artırıyor. 
Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ilçede termal turizmden apart turizmine yönelik yeni yatırımlara başlayacaklarını ifade etti.Başkan Koca belediye olarak uzun süredir istimlak yaparak termal bölgesine yeni apartlar yapımı için ön çalışmalar yaptıklarını ifade ederek şunları söyledi:"2016 yılında belediye apartları ve ytizme havuzlarımız için çalışmalara başlanılacak. 
Erkekler, bayanlar ve çocuklar için termal ytizme havuzlarımız yanında apaıllarımızla birlikte komple bir tesis gibi düşünüyoruz. İlçemizin termal turizmden ekonomik anlamda maksimumu faydalanması için apaıl ve havuz yapımlarına öncelik vereceğiz" dedi. 
2015 yılında Hisarlık sosyal tesisleri yanında galericiler sitesi, engelsiz yaşam parkı, üniversite kafeteryası, hükümet meydanı projelerini hayata geçirdiklerini belirten Mustafa Koca;"Hizmete açtığımız alanlara halkımızın gösterdiği ilgiyi gördükçe ne kadar yerinde projeleri hayata geçirdiğimizi görüyoruz. Buda bizleri mutlu ediyor ve daha fazla halkımıza hizmet vermek için motive ediyor. 2016 yılında da başta termal turizm olmak üzere sosyal projelerimizi de ... artırarak halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz" dedi.