Emet Thermalde Murat Başaran Konseri

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

Emet Belediyesince 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen Murat Başaran konserine gençler ve halk büyük ilgi gösterdi. 
yaparak çocuklarımıza gerçek bir bayram havası yaşamalarını Emet Termal llesorratıfi Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen gecede şaline alan Mıırat Başaran, salıııe performansıyla izleyenleri eğlenceli bir 2 saat yaşattı. Yaklaşık 3 bin kişinin izlcdği konserde konser sonrası şaline alan DJ Sabri de 1 saatlik performansı ile gençleri coştıırdıı.Gccedc sanatçı Murat Başaran'a günün anısına çini tabak takdim eden ve bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Koca, belediyelerin kar amacı güden kuruluşlar olmadığını her alanda halk hizmet vermenin amaçlandığını belirtti. Koca, "Belediye olarak geçtiğimiz ay 23 Nisan şenliklerinde de ilçe Kaymakamlığımız ile birlikte bir çocuk şenliği sağlamıştık. Aynca belediyemizce sadece Emet'te değil, tüm köylerimizde 2500 öğrencimize tişöt ve şapka hediye emıiştik-Bııgünde gençlik haftasında gençlerimiz için bövle bir etkinlik düzenledik. 
Ülkemizin çeşitli yerlerinden gelerek ilçemizde okuyan ve artık hemşehrimiz ve kültür elçilerimiz olarak gördüğümüz öğrencilerimizi memleketimizin gençlerinden avn görmüyoruz. Tüm ... gendik ve çocuklarımız için belediye olarak çalışmalar yapıyoruz, işte son çalışmalarımız, Hükümet meydanı önü park yapımları, galericiler sitesi, üniversite öğrencilerimiz için kafeterya yapımı, ve Kütahya'nın en binlik parkı olan ve engelli vatandaşlaıımızında istifadesine uygnıı inşa edilen Engelsiz yaşam parkımız. Bazılan sadece eleştiımek için eleştri yapıyorlar. Bu hizmetlerin maliyetlerini öne çıkararak karalamaya çalışıyorlar Arkadaşlar, belediyeler kar amacı güden kuruluşlar değildir. Bunlan yapmak belediyelerin görevidir. Benim memleketimde yaşayan vatandaşını, gencim, çocuğum dışarılarda ne görüyorsa o hizmetleri burada onlara sağlamak bizlerin görevidir Ve hiç kimse merak etmesin- bu hizmetlerimiz artarak devam edecektir*' dedi.Gecede EM YO Öğrend Temsilciliği, Emet Çini Atölyesi ve Emet Sakatlar Demeği Başkanlığınca destek ve çalışmalarından dolayı başkan Koca Ya dçek, tabak ve fincan takımı hediye edildi.