Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

MYO öğrencileri etkinliklerle meral buldu 

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. 
DPÜ Emet MYO Amfisinde Maliye Bölümü Başkam Öğr. Gör. Reşat Kırmızı'mıı organizasyonu ile Maliye bölümü öğrencilerine "Vergi Daü'esi ve Mal Müdürlüğündeki İşleyiş" adlı konferans gerçekleştirüdi. 
Emet Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yaprak ile Emet Mal Müdürü Cemalettin Aydın'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansın ilk bölümünde Mehmet Yaprak vergi dairesinde işleyiş ve kendi teşebbüslerinden, Cemalettin Aydın ise Mal müdürlüğündeki işleyiş ve tecrübelerini paylaştı. 
Konferansın son bölümü ise soru ve cevap şeklinde geçti. 
Konferans, Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. 
Doç. Dr. Hasan Bircan'm hediye takdimi ve öğrencilere teşekkürleri ile sonlandı.

ŞİİR VE MÜZİK DİNLETİSİ BÜYÜLEDİ

Emet Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Ayşe Ergüı tarafından düzenlenen Şiir ve Müzik Düıletisi Emet Termal Resort Hotel Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. 
Söz ve müziğin iç içe olduğu geceye final sınavları öncesi moral ve motivasyon bulan öğrenciler üe akademik ve idari personel yoğun ilgi gösterdiler. 
Programda sahne alan öğrenciler birçok ünlü şairin duydukları memnuniyetlerini ... ifade ettiler.
Ekspres / Mesut EKİCİ eserleri ile yöresel türkülerden bü" sunum yaparak izleyenlere keyifli bü- gün yaşattı. 
Öğrencilerin müzik eşliğüıde seslendirdikleri bü" birinden güzel şiirlerle renklenen gece, Emet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. 
Doç. Dr. Hasan Bircaıı'ın "Kalbüııizde heyecan ve takdü- hisleri uyandıran sonrada gidip iç dünyamızda estetiğe dönüşüp bizlere emsalsiz dakikalar yaşatan öğrencilere, emeği geçen akademik ve idari personel ile tüm çalışanlara huzurlarınızda sonsuz şükranlarımı sunuyorum" ifadeleri ile sonlandı. 

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİMİZİN TEKNİK GEZİSİ

Emet MYO Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü öğrencileri, Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör. 
S erkan Yücel ııezaretüıde Hastane Yönetimi ve Organizasyonu I ve Sağlık Hizmetleri Yönetimi dersleri kapsamında Kütahya il merkezüıde bulunan DPÜ Kütahya Evliya Çelebi Eğitüıı ve Araştırma Hastanesi'11e ziyarette bulundu. 
DPÜ Kütahya Evliya Çelebi Eğitüıı ve Araştırma Hastanesi İdari ve mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Ahmet Çukur tarafından karşılanan öğrencüer, 10'arli gruplar halinde idari birüııleri (İdari büro, İstatistik birirni, Arşiv servisi, Ayniyat servisi, Bilgi İşlem servisi, Eğitüıı ve ... Ar-Ge birimi, Gelir servisi, Gider servisi, Hasta hakları bü"üııi, Kalite birimi, Personel servisi, Personel Tahakkuk servisi, Satın Alma servisi) ziyaret ederek söz konusu birimlerdeki işleyiş hakkında yerinde bilgi alma imkanını yakaladılar. 
Yaklaşık 3 saat süren ziyaretin ardından, DPÜ Kütahya Evliya Çelebi Eğitüıı ve Araştırma Hastanesi Hastane Yönetici ve Hastane Başheküııi Doç. Dr. Fatüı Oghan ve İdari ve mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Ahmet Çukur öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, ziyaretten