Emet Thermal Resort: Çamurdan gelen güzellik

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

Emet Termal Resort & Spa Sağlık ve konforu bir arada sunuyor Faaliyete girmesinden kısa süre sonra en dikkat çeken termal tesislerden biri haline gelen Emet Termal Resort Sı Spa, doğanın insan sağlığına hediye ettiği mucizeleri bünyesinde barındırıyor. Kütahya-Emet'te, 37.000 m2,lik bir alana kurulu, S68 yataklı Emet Termal Resort Sı Spa, termal suyu, termal çamuru, özel kür banyoları, yosun havuzları ve organik besinlerden oluşan özel mutfağıyla sadece sağlık değil, yepyeni bir cilt vaat ediyor. 

Lüks ve konforu bir arada yaşayın Tüm odalarında termal su, küvet, split klima, telefon, saç kurutma makinesi, kasa, TV, mini bar, kablosuz internet ve balkon bulunduran Emet TermalResort & Spa, her türlü detayın titizlikle düşünülerek dekore edildiği dairelerde, konfor ve lüks sizi bir arada karşılıyor. 
Sizler de termal suyun tadını çıkarırken, dinlenme saatlerinizde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Özel aile banyoları, Türk hamamı, sauna ve spa merkezi sizin sağlığınız için eşsiz çözümler sunarken, olimpik yüzme havuzu, spor salonu, açık spor kompleksi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, ... ailece tüm vaktinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak. 

4 mevsim, 365 gün muhteşem hizmet Biiyük şehirlerin stresinde uzakta, botanik bahçesi içindeki tesisin tüm odalarında termal sudan faydalanabilir, özel kür banyolarında dinlenebilir, doğal yosun havuzunda sağlıklı kilo verebilir, organik sebzelerle yapılan nefis lezzetleri keşfedebilirsiniz. Beş yıldızlı bir tatil yaparken, porselen gibi bir cilde sahip olmak isteyen hanımları çağıran, Emet Termal Resort & Spa, 4 mevsim, yılın 365 günü sağlık ve muhteşem bir tatil vaat ediyor. Emet Termal Resort 6c Spa mutfağıyla da iddialı. Organik ürünlerden oluşan Osmanlı Mutfağı ağırlıklı restaurantları ve vitamin barları sağlığa tazelik katıyor. 
www. emettermal. com.tr KaRaDerİlİ ŞİRKETLER GRUBUwww.karaderiligroup.com