Bodrumun Yeni Gözdesi: Mio Bianco Resort

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

 Bodrum müdavimlerinin yeni gözdesi olan Mio Bianco Resort, size unutulmaz birtatilin kapılarını açıyor. Mavinin beyazla buluştuğu bu cennet bölgede keyifli bir tatil sizi bekliyor. 
Akçabük Koyu'na hakim geniş bir oturma salonuna sahip. Bu salon farklı yatak seçenekli, iki yatak odalı ve bu odalarla bağlantılı jakuzili banyoları ile konfor ve keyiften vazgeçemeyen konuklar için tasarlanmış. Özenle döşenmiş oturma salonu, bir yatak odası, banyo ve balkondan oluşan "Junior Süite" misafirleri ise; güne eşsiz mavinin kucağında uyanma ayrıcalığına sahip. İçi dışı konfor dolu "aile odaları" veya French balkonlarıyla "standart odalar" ise tatilin tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için... 
Tatilde lezzetli yemek yemek de çok önemli. Mio Bianco'da ana restoranın yanı sıra Telmere A'LaCarte Restaurant ve Pool Bar tüm gün lezzetli yiyecekler sunuyor. 
 Akçabük Koyu'nun göz alıcı, masmavi ve kum zeminli denizine sadece 50 metre uzaklıkta olan Mio Bianco Resort, Bodrum'un merkezine de sadece 25 km uzaklıkta. 133 butik odaya sahip tesisin içinde ayrıca; masaj odaları, sauna, Türk hamamı, buhar ... odası, jimnastik salonu, mini kulüp, market, kuaför, revir ve fotoğraf servisi de bulunuyor. 
Mio Bianco Resort küçük misafirlerine de unutulmayacak bir tatil sunuyor. Küçükler kendileri için özel olan havuz, oyun parkı ve aktivitelerle eğlenirken, büyükler de tatilin keyfini doyasıya çıkarıyor. 
Farklı tasarımlar Mio Bianco'nun diğer bir özelliği de her odanın dekorasyonuyla, farklı zevklere hitap etmesi. Örneğin, "King Süite", 

www.miobianco.com.tr Tel: O 252 393 8542