Karaderili Group Vizyon

  Kurulduğu günden itibaren, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkelerinden ödün vermeyen Karaderili Şirketler Grubu’nun hedefi her zaman siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmektir. 

  Karaderili Group termal tesis işletmesi, otelcilik, devre mülk ve devre tatil hizmetleri konusunda zirveyi hedeflemektedir.

  1995 yılından itibaren " Karaderili Group tatillerinizin sizler için nekadar önemli olduğunun bilincini en iyi şekilde taşımakta, sadece devremülk sistemi anlayışıyla değil turizm sektörünün öncüsü olmak için çalışmalarına devam etmektedir.”

  Şirketimizin edindiği vizyon Türkiye’de Otelcilik, Devre Mülk ve Devre Tatil Hizmetleri konusunda memnuniyet sağlayarak kaliteden ödün vermeyerek ilerlemek ve rakip firmalar arasından zirveye tırmanarak başarılı işlere imzaya devam etmektir. Firmamız 19 yıllık tecrübesiyle sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmak için çaba göstermekte olup en üst düzeyde kaliteli hizmet vermeye devam ederek yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki konumunu korumayı amaçlıyor.  

  © 2016 Karaderili Şirketler Grubu. | Designer By All Kurumsal Web Tasarım Yazılım - Creaadworks Dijital ve Sosyal Medya Ajansı

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

  _ +
  img

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek