Karaderili Group Misyon

  Karaderili Şirketler Grubu; 1995 yılından itibaren sizlerin desteğiyle sektörün öncüsü olmaya çalışmış, Türkiye’nin tatil denildiğinde ilk akla gelen bölgelerinde ki ekonomik, modern, ve farklı konseptlerden oluşmuş tesisleriyle önemli bir marka konumuna yükselmiştir.

  20 yıllık birikimimiz ile, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projelerimizi hayata geçirerek yatırımcı kimliğimizle büyümek istiyoruz. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen politikalarımızı uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kalite anlayışı ile sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. 

  Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yurtiçi turizmindeki büyük yatırımlarıyla günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Üyeleri ve tecrübeli geniş çalışan kadrosuyla ‘Karaderili Şirketler Grubu’ bünyesinde var olan tesislerde farklı ülkelerden uluslararası acente bağlantılarıyla çalışılmaktadır.

  "Karaderili Group termal tesis işletmesi, otelcilik, devre mülk ve devre tatil hizmetleri konusunda zirveyi hedeflemektedir"

  Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Karaderili Group’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda isteklerinizin tümünü karşılamak ve sizlere unutulmayacak bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her zaman her saat devam etmektedir.

  Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket ediyor; her koşulda faaliyet gösteriğimiz sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunarak her yönden güven duyulan bir şirket olarak ilerlemeyi hedefliyoruz.

  Hizmet ve kalite planlamasında her zaman sizlerin görüşleri ışığında yol alan ‘Karaderili Group’un sektörel başarısının temelinde müşterilerine verdiği önem ve değer yatmaktadır.

  Türkiye genelindeki tesisleriyle adından söz ettiren ‘Karaderili Group’ bünyesinde şuan yapımı devam etmekte olan Yalova Thermal Palace ile beraber faaliyet gösteren Kuşadası’nda HLC, Kütahya Emet’te Emet Thermal Resort&Spa, Bodrum’da Mio Bionco tesisleri bulunmaktadır. Türkiye’de termal tesis işletmesi, otelcilik, devre mülk ve devre tatil hizmetleri konusunda zirveye ulaşmak isteyen ‘Karaderili Group’ devamlı gelişip yatırımlarına devam ederek yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki konumunu korumayı amaçlıyor.

  Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeyerek yaptığı yatırımlarla ve hizmet kalitesiyle her geçen gün biraz daha güçlenerek büyümektedir.  

  © 2016 Karaderili Şirketler Grubu. | Designer By All Kurumsal Web Tasarım Yazılım - Creaadworks Dijital ve Sosyal Medya Ajansı

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

  _ +
  img

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek