Emet'te 3 Eylül Coşkusu

  3 Eylül Gaziemetin kurtuluşunun 95. yıldönümü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. 
  3 Eylül Gaziemetin kurtuluşu bor, termal ve turizm festivali etkinlikleri öğle namazı öncesi ilçenin din görevlilerince merkez camiinde şehit ve gazilerimiz için okunan mevlüd ile başladı. 
  Emette bir özel işletmenin işgal yıllarında dağlara çekilen halkın üzüm hoşafı ve ekmek ile oruç tutmalarını hatırlatma adına 
  öğle namazı çıkışında Kaynarca cami çıkışında üzüm hoşafı ve ekmek dağıttı. 
  Öğleden sonra Emet belediyesince geleneksel hale getirilen toplu sünnet ve kulak delme etkinliği kapsamında 8 çocuğumuzun kulakları Emet termalde delinip ilk küpeleri takıldı. 
  Akşam saatlerinde sünnet olan 6 çocuk ve kulak delme etkinliğine katılan 8 çocuk ve aileleri, protokol ve Emet halkı Emet termal resort tarafından verilen yemekte 
  anfi tiyatroda devam etkinliklere Ak parti Kütahya Milletvekili Prof.Dr. Vural Kavuncu, Emet kaymakam vekili Kadir Yurdagül, Belediye başkanı Mustafa Koca, Garnizon komutanı Murat Kılıçaslan, Emniyet Müdürü Gökhan Yıldırım, Ak Parti Emet İlçe Başkanı Av.Mehmet Yağcıklı, MHP İlçe başkanı Mustafa Mecit, CHP İlçe Başkanı Deniz Altınsoy, Emet ziraat odası başkanı Sami Yüksel, Emet termal Resort Müdürü Ramazan Sezer, daire müdürleri, STK Başkanları ve vatandaşlar katıldı. 
  Emet Milli eğitim 
  öğretmenlerinden Hüseyin Özbeyazın sunuculuğunu yaptığı gece Saygı duruşu ve İstiklal Marşının hep birlikte söylenmesi ile başladı. Daha sonra açılış konuşmasını yapan Ak Parti Kütahya Milletvekili Prof.Dr. Vural Kavuncu, halkın Kurban bayramı ve 3 eylül kurtuluş gününü kutladı. 
  Gecede ilk sahne alan ses sanatçısı Burcu Karadeniz oldu. 
  Türk pop müziği sanatçısı Karadeniz, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla yaklaşık bir saat müzikseverlere ziyafet verdi. 
  Karadenizin konserinin ardından Belediye Başkanı Mustafa Koca halka seslendi. Halkın Kurban bayramını 
  ve 3Eylül zafer günün kutlayan başkan Koca yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. 
  Havai fişek gösterileri ile devam eden gecede Sünnet çocukları ve kulakları delinen çocuklara ödül töreniyle devam edildi. Emet kaymakam vekili Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Mustafa Koca ve Emet termal resort müdürü Ramazan Sezer çocuklara hediye takdim ettiler. 
  Program mehter gösterisi ile devam etti. Kütahya Evliya Çelebi Mehteran ekibinin gösterisi anfi tiyatroyu dolduran vatandaşları coşturdu. 
  Gecenin finalinde ise ünlü ses sanatçısı Mithat Körler sahne aldı. Körler 70 li yıllardan günümüze unutulmaz eserleri seslendirdiği bir buçuk saatlik konseri ile sahne aldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği gecede bayramın 3. günü Emet halkı unutulmaz bir gece yaşadı. 
  Emet Kaymakamlığı, Emet belediyesi ve Emet termal resort işletmesinin ortaklaşa organize ettiği kurtuluş gecesi gece yarısına kadar devam etti. Gecede ses sanatçıları ve mehteran ekibine Belediye Başkanı Mustafa Koca ve Emet Termal Resort Müdürü Ramazan Sezer tarafından plaket ve fincan takımları hediye edildi.

  

  © 2016 Karaderili Şirketler Grubu. | Designer By All Kurumsal Web Tasarım Yazılım - Creaadworks Dijital ve Sosyal Medya Ajansı

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

  _ +
  img

  Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek